Samsung Galaxy S8 Active Satışa Çıktı

Samsung amiral gemisi s8’in dayanıklı versiyonu olan Samsung Galaxy s8 Active modeli dayanıklı malzemelerden yapılmış. Türkiye’de inşaatçılar ve dağ bayır gezmeyi sevenler içn tasarlanmış. Telefon 5 metreden düşse bile çalışaya devam ediyor. Galaxy s8 Active suya ve toza karşı dayanıklı olarak imal ediliyor.

Samsung galaxy s8 Active özellik olarak s8 ile benzer özellikleri taşıyor. Telefonun arka tarafında düşük ışık koşullarında fotoğraf çekme imkanı sunan f/1.7 diyafram açıklığında kamera yer alıyor. Telefonda Qualcomm Snapdragon 835 işlemci  kullanılmış Ekran ise Quad hd süper amoled ekran 4 gb RAM  ve 64 gb dahili hafıza bulunuyor. Telefonun pil kapasitesi ise tam doğa düşkünleri için 4000 mAh olarak tasarlanmış

Türkiye’de satılacak mı?

Normalde samsung tarafından ülkemize getirilmeyecek ancak At&t firması telefonu sim kilitsiz bir şekilde piyasaya sürerse farklı ithalat firmaları aracılığı ile ülkemize getirilmesi söz konusu olacaktır. Sonuçta talep olan yerde arz mutlaka olacaktır.

Fiyatı ise amerikada 30 aylık taahütle aylık 28 dolar karşılığında sahip olacaklar. Türkiye fiyatı ise belli deil ancak s8 ile benzer fiyatları sahip olabileceği düşünülüyor.

Alternatif çözüm;

Galaxy s8 active türkiyeye gelmese bile normal s8 alıp birde böyle dayanıklı kılıf aldığınız zaman hemen hemen aynı kapıya çıkmış oluyor.  Bu tür kılıflarda belli noktaya kadar telefonu sorunsuz koruyabiliyor.

Yorum Yap